Profesionální vrtací, brusné a řezné nástroje
KAMOTO s.r.o.   >   O nás

O nás

KAMOTO, s.r.o. je společnost, specializující se téměř 20 let na vrtací, brusné a řezné nástroje pro profesionální, ale i hobby použití ve stavebnictví a kovoobrábění. Dovážíme a distribuuje v České republice nástroje italských značek firem Iur, Molita, Krino, Ecef. Kvalitní vrtací, brousící a řezné nástroje pro profesionální, ale i hobby použití ve stavebnictví a kovoobrábění.

Sortiment nástrojů neustále rozšiřujeme a zároveň našim zákazníkům chceme nabídnout výrobky s nejlepší cenou v dané kvalitě na trhu. U veškerých výrobků je kladen maximální důraz na kvalitu a všichni výrobci jsou certifikovaní ISO 9001 a výrobky mají označení CE.
 

Ze sortimentu

Bimetalové korunky, HSS korunky pro vrtání do kovových materiálů, jak s klasickým stopkovým upínáním, tak moderní Weldon a Quick-in upínání pro magnetické vrtačky, korunkové vrtáky s tvrdokovými plátky pro vrtání legovaných a nerezových ocelí, záhlubníky, stupňovité a kuželové vrtáky, tvrdokové technické frézy a HSS spirálové vrtáky s legované Co 5%.

Vrtáky do betonu SDS Plus 2 a 4 břité a SDS Max, korunkové vrtáky s SDS Plus a SDS Max upínáním, karbidové korunky, vrtáky pro jádrové vrtání.

Dále brousící a řezací kotouče, lamelové brusné kotouče v plochém a konickém provedení, semiflex kotouče, porézní - čistící kotouče, brusné kotouče Bull Scraper s jedinečnou patentovanou technologií, kotouče Safblade a Woodblade pro řezání a frézování.

Více o našich materiálech naleznete v sekcích příslušných výrobků. V případě dotazů nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky. V sekci jak nakupovat naleznete několik možností jak si pohodlně zboží objednat, tak aby Vám bylo doručeno v nejkratší době.